פוקה, נביטאס נטורלס ואינספיירל

תגיות , , ,
טלפון: 054-7509222
טלפון: 054-7509222

אודות בית העסק

חברת פוקה האנגלית, האידיאולוגית והחדשנית מאפשרת דרך מוצרים באיכות בלתי מתפשרת, לייצר קרקע לשינוי, חיוניות ובריאות קורנת, בעזרת מזון שלם, פורמולות, חליטות, פטריות וצמחי מרפא רבי עוצמה, אורגניים, לא מעובדים, ולא מהונדסים גנטית, המיובשים בהקפאה ומכילים מיצויים הוליסטיים בטכנולוגיה חלוצית. ערכי הליבה של חברת פוקה כוללים הכרה ביחסי הגומלין החשובים בין האדמה, הצמחים, הצרכנים והסביבה. החברה מטפחת את צמחי המרפא ואת האנשים המגדלים אותם על מנת לייצר מוצרים איכותיים בצורה הרמונית עם הסביבה ומקצבי הטבע וכך מביאה לנו דרך צמחי המרפא, תדר של ריפוי, אהבה והרמוניה.

נביטאס נטוראלס, חברת הסופרפוד של אמריקה, יצרה גם היא מעגל ריפוי והזנה עם חקלאים אותנטיים בכל העולם, המגדלים מזון - על מיוחד באיזורי המחייה שלהם, דורות רבים, עם התחייבות לאורגני ואקולוגיה סביבתית. מוצרי נביטאס נטורלס כוללים מזונות על מובחרים, אורגניים, ללא הנדסה גנטית, גולמיים – רוא ובייצור של משפחות קטנות בדרך מסורתית, המעניקים איכות, שפע, הזנה וריפוי, כמו אסאי, קקאו, תותי גוג'י, מאקה ועוד.

חברת אינספיירל האנגלית, חברת הקייל צ'יפס. שורשיה נטועים עמוק בפסטיבלי תרבות ומוסיקה אקולוגיים בטבע. החיבור לטבע יצר שיח אקולוגי טבעוני בנושא תזונה. התדר הרוחני, מקצבי, מוסרי של החברה הביא ליצירה משובחת של ליין קייל צ'יפס אורגני, טבעוני ופריך המיובש מתחת ל-45 מעלות, בטעמים יחודיים ובעל ערך תזונתי גבוה.

לדף הפייסבוק של פוקה, נביטאס נטורלס ואינספיירל    לאתר האינטרנט של פוקה, נביטאס נטורלס ואינספיירל

בתי עסק נוספים בקטגוריית סימון מוצרים וחברות    בתי עסק ידידותיים לטבעונים נוספים בפריסה ארצית


תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

עוצב בהתנדבות ע"י ברק לאונרד, הראל לוי    נבנה ע"י בזיליקום גידול אתרים

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera