בשביל השמחה

תגיות , , , ,
הגר עילם, נטורופתית בוגרת מכללת רידמן. עוסקת בתחום הארומתרפיה: שיטת ריפוי טבעית באמצעות שמנים אתריים המופקים מצמחים, וקוסמטיקה טבעית

שמי הגר עילם, נטורופתית בוגרת מכללת רידמן. דרך לימודי הנטורופתיה נחשפתי לתחום הארומתרפיה: שיטת ריפוי טבעית באמצעות שמנים אתריים המופקים מצמחים, וקוסמטיקה טבעית.

הארומתרפיה משפיעה ומטפלת בגוף ובנפש, היא משפיעה על הרבדים העמוקים של הנפש בעזרת חוש הריח שלנו דרכו אנחנו מריחים את הפרח הספציפי ולו יש השפעות על המצב רוח שלנו, על הרגש ועל הנפש.

כמו כן הארומתרפיה משפיעה ומיטיבה עם העור.  לרכיבים הפעילים בצמח  איכויות שונות ביניהן נמצא: הבהרת העור, איחוי העור, איזון שומן ועוד שפע וטוב.

הסתובבתי כמה שנים וחקרתי את השמנים, את ההשפעה שלהם, התחלתי לרקוח קרמים, משחות ורקיחות שונות למטופלים שלי שהכנתי לפי אותם דברים שהיו זקוקים אצלם לטיפול. הטבע החכם שלנו עושה את שלו ואנשים היו מרוצים וביקשו עוד, הרקיחות והקרמים עזרו להם, המליצו לחברים, קנו למשפחות. שם הבנתי שזה הזמן להגשים את החלום שלי ולהתחיל לחלוק את האהבה הגדולה הזו עם העולם.

בקליניקה שלי אשר נמצאת בחד נס אני רוקחת למטופלי קרמים, משחות ותערובות בהתאמה אישית כהשלמה לטיפולי הנטורופתיה. כמו כן יש לי חנות מקוונת בה ניתן להזמין קרם/ משחה/ רקיחה בהתאמה אישית לפי תשאול קצר , או לבחור מוצר מהסדרות הקיימות .

הקוסמטיקה הטבעית טיפולית שאני רוקחת מכילה חומרים 100% טבעיים בלי פשרות, מחומרי הגלם הטובים ביותר שיש כיום כדי לממש את החזון שלי ולהביא את הטבע אליכם בקופסאות קטנות.

 


תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

עוצב בהתנדבות ע"י ברק לאונרד, הראל לוי    נבנה ע"י בזיליקום גידול אתרים

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera