אושרית סוויסה - מאמנת כושר אישית ויועצת תזונה

תגיות ,
אושרית סוויסה - מאמנת כושר אישית ויועצת תזונה.

עברתי לטבעונות בשנת 2005, את המעבר עשיתי בשביל בעלי החיים והיום אני מבינה שזאת גם הבחירה הכי טובה שיכלתי לעשות למען הבריאות שלי.
אני מאמינה מאוד בתזונה טבעונית כתזונה בריאה יותר למתאמנים בכל הרמות ויעילה יותר לירידה באחוז שומן, עליה במסת שריר והשגת תוצאות בספורט.
 
אני חיה את החיים שלי לפי תזונת 80/10/10 שזאת תזונת פירות שנכתבה על ידי ד"ר דאגלס גרהם, ובתזונה הזאת אוכלים כמה פירות שרוצים, ירקות, עלים ירוקים ומעט אגוזים ושקדים.
תזונת 80/10/10 מאפשרת לגוף לעכל מזון בזמן קצר יותר, להשקיע פחות אנרגיות בעיכול המזון ויותר אנרגיות בניקוי רעלים. כשהגוף הופך יעיל יותר הוא מעדיף לפרק שומן שנאגר בגוף בעבר. גוף יעיל בונה שריר בקלות יותר.
אני מתאמנת כל יום כי אני מרגישה שיש לי מספיק אנרגיות לעשות את זה, בלי עייפות ובלי מחלות וכאבים - קל יותר לפנות זמן לאימונים.
 
האימונים האישיים שאני מעבירה מתקיימים בסטודיו שמיועד לאימונים אישיים בראשון לציון. בסטודיו כל סוגי המשקולות, מוטות ופלטות, ציוד פונקציונלי ועוד. המטרות שניתן להשיג באימונים אלו הן ירידה באחוז השומן, חיזוק שרירים ועליה במסת השריר, שיפור כושר גופני, טווחי תנועה, קואורדינציה, זריזות ושיווי משקל.
 
מלבד אימונים אישיים קיימת אפשרות לשני מפגשים אישיים וחד פעמיים שמטרתם היא בניית תוכנית אימונים והדרכה בנושא תזונה. התוכנית מתאימה למתאמנים שמעוניינים להתאמן מהבית או למתאמנים המעוניינים להתאמן באופן עצמאי בחדר הכושר שלהם וגם לכוון את התזונה שלהם לתזונה טבעונית בריאה יותר עם פחות מזון קנוי ומעובד, יותר פירות, ירקות, חלק מהדגנים וקטניות.
 
העקרון שמניע אותי כמאמנת הוא שלא משנה מהי נקודת ההתחלה ואיפה המתאמן נמצא היום, אנחנו מסוגלים להגיע למקום אחר וטוב יותר ברגע שמגלים רצון לשינוי ומתמקדים במטרה. אפשר למצוא כל כך הרבה סיבות למה לא להשקיע, למה לא להתאמן, למה לא לאכול בריא, אך אין תחליף להרגשה הטובה והביטחון שמקבלים עם שיפור הכושר הגופני וחיטוב הגוף.
 
ליצירת קשר - 052-9402286


תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

עוצב בהתנדבות ע"י ברק לאונרד, הראל לוי    נבנה ע"י בזיליקום גידול אתרים

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera