השדה

תגיות , , , ,

אודות בית העסק

השדה הינו שם מותג למשפחת מוצרים אורגניים.

נוסדנו בשנת 2000 והחלנו בייצור ושיווק של מוצרים אורגניים יחודיים. כבר מתחילת הדרך שמנו לנו כיעד יצירת עמדה מובילה בתחום האורגני תוך שימת דגש על מגוון עשיר של מוצרים ופתרונות מגוונים. במשך השנים, התפתחנו לענפים נוספים בתחום המזון האורגני וכיום אנחנו אחת מהחברות הבולטות בענף.

המודעות בארץ למזון האורגני וליתרונותיו גדלה משנה לשנה ולכן ככל שמודעות הצרכנים גדלה, כך למעשה גבר ועדיין גובר הצורך במגוון מוצרים רחב יותר ואיכותי יותר.

אחת מהמטרות שהצבנו לנו כחברה שקשובה לדרישות הצרכנים שלה היא לייצר מוצרים איכותיים וטעימים יותר אך זאת מבלי לפגוע בערכים ובדרישותיהם של הצרכנים האורגניים. כל מוצרינו מפוקחים ומאושרים ע"י "אגריאור" גוף פיקוח ישראלי תחת תקן אירופאי, גוף חיצוני ואמין והיום גם הוא מפוקח ע"י משרד החקלאות.

המוצרים שלנו מובלים אל נקודות המכירה בתנאים המתאימים באופן ספציפי לכל מוצר ומוצר (הקפאה, קירור, יבש וכד') וכך אנו שומרים על טריות מרבית ומאריכים את חיי המדף של המוצרים.

את מגוון המוצרים שלנו ניתן להשיג בכ-500 נקודות מכירה שונות ובהן בתי טבע ובריאות ורשתות השיווק הפזורים בכל רחבי הארץ. כמו כן, כדי לאפשר נגישות למוצרים אלו לציבור רחב ככל האפשר, השקענו גם בקבלת אישורי כשרות, מהמוקפדים ביותר, לכל המוצרים.

בין מוצרי השדה- וופלים, חמאת בוטנים, מיונז טבעוני, פריכיות מצופות שוקולד חרובים, צ'יקי מנקי חטיף בוטנים אורגני, שטוחונים, ועוד...

   לאתר האינטרנט של השדה

בתי עסק נוספים בקטגוריית סימון מוצרים    בתי עסק ידידותיים לטבעונים נוספים בפריסה ארצית


תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera