מיקוליביה פטריות מרפא

תגיות , ,
כתובת: כפר ידידיה
כתובת: כפר ידידיה
טלפון: 1700-70-44-99
טלפון: 1700-70-44-99

אודות בית העסק

מיקוליביה פטריות מרפא - חברה ישראלית שנוסדה בשנת 2009 ועוסקת במחקר ובפיתוח של תוספי תזונה איכותיים מפטריות מרפא.

מיקוליביה החלה כשליחות. שני אחים, האחד יזם, השני כימאי תרופות, שאביהם פגש במחלת הסרטן. חיפושים נואשים אחר מזור לאביהם הסובל פתחו לקובי ולנחשול כהן צוהר לעולמן המופלא של פטריות המרפא.   חוץ מפטריות מרפא, הם ליקטו בדרך צוות רחב של אנשי מקצוע מתחומי כימיה, מיקולוגיה, נטורופתיה, רוקחות ורפואה, שותפים נפלאים ומסורים לדרך שכולם נרתמו לשליחות- ליווי פוגשי סרטן בטיפול אינטגרטיבי. וכך, החל מתחילת הדרך, פוקדים את קליניקת מיקוליביה נשים וגברים, צעירים ומבוגרים, המבקשים לשלב טיפול בפטריות מרפא עם הטיפול הקונבנציונאלי.

החברה משלבת מסורת עתיקת יומין ומחקר מדעי מתקדם, ומפתחת על פי יסודות אלה תוספים לתמיכה במגוון רחב של תחומים, מחיזוק מערכות בזמן טיפול כימותרפי ועד תמיכה בתחזוקת גוף מלאה ומאוזנת. גידול הפטריות נעשה בסביבה אורגנית, ללא שימוש בחומרים כימיים או בדשנים מכל סוג.

למה פטריותמקור עשיר לחלבון מלא, בטא גלוקנים, חומצות שומן חיוניות ונוגדי חימצון.

המקור היחיד מן הצומח העשיר בויטמין D2.  הפטריות עשירות בויטמינים מקבוצת B, נחשבות למזון בעל ערך גליקמי נמוך ומומלצות מאד לחולי סוכרת. פטריות המרפא מכילות פוליסכרידים יחודיים אשר מווסתים את מערכת החיסון. הפטריות נמצאו כיעילות במניעה של סרטן, בטיפול במצבים של השמנת יתר, שומנים בדם, מיגרנות, אסטמה ואלרגיות, ובשיפור הזיכרון והריכוז. בתהליך גידול הפטריות אין שימוש בכימיקלים, בריסוסים או בדשנים מכל סוג.

לדף הפייסבוק של מיקוליביה פטריות מרפא    לאתר האינטרנט של מיקוליביה פטריות מרפא

בתי עסק נוספים בקטגוריית סימון מוצרים    בתי עסק ידידותיים לטבעונים נוספים בפריסה ארצית


תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera