טי שייפ בע"מ - פרי Free

עסק טבעוני תגיות
טלפון: 077-5130012
טלפון: 077-5130012

אודות בית העסק

חברת טי שייפ יבואנית ומשווקת של פקעות התה בטעמים שנפתחות לפרח מרהיב, חליטות וקנקני זכוכית ייחודיים, מביאה אליכם את חטיף הבריאות הבא - פרי Free. טי שייפ שמה לה למטרה להגיש למשפחה הישראלית חטיף בריאות בריא. חטיף בריאות המכיל מרכיב אחד בלבד, הפרי ממנו הוא מיוצר.

'פרי free' נותן מענה בריא וטעים לחטיפים המתועשים הקיימים כיום בשוק. מוצרים שעוברים תהליכים כגון: טיגון או אפיה, תהליכים הפוגעים בערכים התזונתיים של המוצר או בעקבות הוספת חומרים משמרים, חומצות וכמויות נכבדות של סוכר. תהליכים אלה אינם מועילים ואינם מוסיפים לבריאותו של מי שצורך אותם.

לעומת זאת, 'פרי free', העשוי מפרי בלבד אינו מכיל או כולל (free מ - ): גלוטן, תוספת סוכר, טיגון, אפיה, ניפוח, חומרים משמרים או חומרי טעם וריח.

'פרי הינו מוצר בעל חיי מדף ארוכים ומשמש כמנת האנרגיה הבריאה לאחר פעילות ספורטיבית, וניתן גם להוסיפו לסנדוויץ של ארוחת עשר בבית הספר, שהילדים יתאהבו בו מיד. שקית של 'פרי free' מכילה 70 קלוריות בלבד. 

יחודו של המוצר במשקלו. כל שקית חטיף מכילה 20 גרם של פרי. מכיוון שבמהלך תהליך הייבוש הוצאו 95% מנוזלי הפרי, משקל הפרי יורד עד ל- 20 גרם בלבד.בממוצע לשם הכנת שקית אחת של 20 גרם פרי, נדרש כ- 300 גרם פרי טרי (!).
את החטיף ניתן לרכוש במארזים נוחים של 10 יח' של שקיות 'פרי free'.

 המוצר כשר למהדרין בהשגחת חתם סופר בני ברק.

לדף הפייסבוק של טי שייפ בע"מ - פרי Free   

בתי עסק נוספים בקטגוריית סימון מוצרים    בתי עסק ידידותיים לטבעונים נוספים בפריסה ארצית


תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera