אליסיום (Elysium)

תגיות
כתובת: הבושם 3, עין חמד
כתובת: הבושם 3, עין חמד
טלפון: 054-5606354 ; 050-8863106
טלפון: 054-5606354 ; 050-8863106

אודות בית העסק

אליסיום היא חברה ישראלית המתמחה בפיתוח ובשיווק מוצרי הגיינה וטיפוח לתינוקות ולילדים העשויים ממרכיבים צמחיים, ללא תוספות כימיקלים או מוצרים רעילים המזיקים לילדינו.

בפיתוח המוצרים הושקעה מלאכת חשיבה רבה ובדיקה יסודית, ע"י מיטב מומחים מקצועיים בתחום, אשר בחנו בקפידה כל מרכיב במוצרים החל ממבשמים ושמנים הן כחומים בודדים והן כתרכובות. 

מוצרי אליסיום נועדו לתת לכם ההורים שקט נפשי והרגשה שאתם נותנים לילדיכם את הטוב ביותר. אנו מפתחים מוצרים שאינם מבוססים על גודלו של השוק אלא בהתאם לצרכים שלנו כמשפחה. מוצרים ללא חומרים מסוכנים וללא כימיקלים השואפים לבריאים ביותר עבור ילדיך. 

אלסיום לא קשור לתומכים פיננסים ואנחנו בטח לא מונופול. היתרון נותן לנו את היכולת להיות יצירתיים, עצמאיים, חופשיים ולדבוק בחזון שלנו לחיות חיים חיוביים, בריאים ונקיים הרבה יותר.

אנו שמחים לחלוק את המוצרים האלה עמכם ולתת לך ולילדיך להנות ממוצרינו. אליסיום מסמל את התלות ההדדית ודאגה אחד לשני בעולם שבו הצריכה העצמית היא גדולה. 

אנו נותנים את האפשרות לבצע סינון במוצרי הגיינה וטיפוח לילדכם ולתת לכם תקווה דרך איזון ודאגה למה שיקר לליבכם.

אליסיום מציעה מוצרי הגיינה בריאות וטיפוח ידידותיים לתינוקות וילדים - מוצרי הגיינה אקולוגים, מבשמי בדים וחדרי ילדים ללא אלכוהול ורעלים, חליטות צמחים מחזקות, משחת החתלה ובדרך עוד המון המון הפתעות בריאות וידידותיות. 

לדף הפייסבוק של אליסיום (Elysium)    לאתר האינטרנט של אליסיום (Elysium)

בתי עסק נוספים בקטגוריית סימון מוצרים    בתי עסק ידידותיים לטבעונים נוספים בפריסה ארצית


תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera