גורוס GURUS

עסק טבעוני תגיות , , ,
טלפון: 0504058097
טלפון: 0504058097

אודות בית העסק

הם כפכפים אקולוגיים ומתכלים העשויים גומי טבעי, קלילים ונוחים ובאים בשלל צבעים ועיצובים ייחודיים. הם עוצבו בהשראת דגם סנדל הודי עתיק בן 5,000 שנה, אבל מה שמייחד אותם היא העובדה שעל כל זוג כפכפים שאתם קונים, החברה שותלת עץ. 

"קיימות היא הלב של מה שאנחנו עושים. רצינו להביא לעולם מוצר שיראה שאפשר גם אחרת, לחיות תוך התחשבות בסביבה ובטבע המופלא שלנו. עצים הם לא רק המקור של Gurus , הם חלק בלתי נפרד מהחיים בעולם שלנו, ותומכים בסביבה בחיות ובאנשים".

אנחנו ב-Gurus ישראל - רוצים להביא שינוי ולחנך לעולם טוב ו"ירוק" יותר.
המטרה שלנו היא לשמור על הכדור והטבע היפיפה שלנו ולהשאיר "טביעת רגל" נקייה ככל שאפשר. לכן מעבר לכפכפים הידידותיות לסביבה, אנו משתדלים להשתמש בחומרים מתכלים, ממוחזרים וידידותיים לסביבה החל מהתוויות ועד לשקית אריזת הכפכפים... 
המקור של Gurus מגיע מהעצים, וכפי שלקחנו חשוב לנו גם להחזיר לטבע וביחד אתכם להמשיך לשמור על איכות הסביבה ולהביא לשינוי.

קנו זוג, אנחנו נשתול עץ!

GURUS שמו לעצמם מטרה אקולוגית להחזיר לכדור שלנו ולטבע ויצרו קשר עם עמותה בינלאומית בשם TREES FOR THE FUTURE אשר נוטעת עצים ברחבי העולם השלישי.

הארגון מלמד אנשים וקהילות ליצור, לשלב ולטפח מערכות חיים המבוססות על קיימות. 

על ידי מתן הידע והכלים, הארגון מספק את ההזדמנות לשפר את איכות חייהם של אוכלוסיות חלשות במדינות מתפתחות, ללמדם לשרוד להתכלכל ולהעניק לילדיהם חינוך ואת האפשרות לחיים טובים יותר. מתוך רעיון שבאמצעות חינוך והכשרת קהילות נשיג קרקע פורייה, יבולים שופעים ואיכות חיים גבוהה יותר.

את גורוס מייבאות לארץ יפעת ודורון סופר אמא ובת מהגליל, טבעוניות מזה שנים רבות אשר סיפור המותג, שמירה על המערכת האקולוגית, שימוש בחומרים טבעיים ובלתי מזיקים, מחזור, אג'נדה חברתית ומעשים טובים למען האחר הם מרכז עשייתם היומיומית והיה זה אך טבעי שמיד עם ההכרות עם האג'נדה של גורוס תמצא הדרך להביא אותם לארץ.

 

לעמוד האינסטגרם של גורוס GURUS

לדף הפייסבוק של גורוס GURUS    לאתר האינטרנט של גורוס GURUS

בתי עסק נוספים בקטגוריית הנעלה    בתי עסק ידידותיים לטבעונים נוספים בפריסה ארצית


תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera