טורנסול

כתובת: info@torwobs.com
כתובת: info@torwobs.com
טלפון: 0542203089
טלפון: 0542203089

אודות בית העסק

מהיום שאני זוכר את עצמי, חוויתי את העולם דרך חוש הריח. אני זוכר את עצמי כילד שאוהב דברים יפים ומתרשם מאירועים מוקפדים, אבל תמיד היו אלו המקומות עם הריחות המיוחדים שתפסו לי את הלב ונחרטו לי בזיכרון. ועד היום, משב ריח של יסמין מזכיר לי באהבה את רחוב הס, הרחוב של סבתא וניחוחות הדר מזכירים לי את הנשיקה הראשונה.

 

אך ככל שגדלתי, שמתי לב שאני לא מיוחד כפי שחשבתי. יותר ויותר הבחנתי, שריחות וזיכרונות של ניחוחות רקומים בפסקול חיי כולנו. הבנתי שריח אהוב מרחיב כל לב, ושריח מוכר יכול להציף כל אחד בזיכרון מתוק מפעם.

 

רציתי לתת מקום לריח וחלמתי לשזור ניחוחות מדויקים ומרגשים במרקם החיים של כולנו. להוסיף עוד נדבך לכל אירוע ומקום. להפוך אירועים, ביקורים וחוויות למיוחדים יותר, סוחפים יותר ולחד פעמיים.

 

טורנסול קמה כדי ללוות עסקים ואנשים ולהראות להם שגם לחוש הריח מגיע יחס. כמו המחשבה והדיוק שמקבלים הרהיטים, התאורה, המוזיקה, היין והאוכל, כך גם לתשומת-הלב לחוויית הריח, ישנו מקום. ככה נולדה התכנית מיתוג-בריח שלנו. אנחנו נהנים לקחת חלק באירועים ושמחות ולפגוש בעלי עסקים במשרדים ובכל מקום המספק שירות, ויחד אנו מוצאים את הריח המיוחד להם. את הריח שיספר את הסיפור שלהם בצורה הכי אותנטית ומרגשת שאפשר. את הריחות שאנו מעצבים, בהתאמה אישית, נכין מחומרים איכותיים ונפיץ אותם באמצעות מכונות חכמות וחסכוניות.

 

החופה שלכם ראויה לריח מיוחד, שיתאים לשיר, לשמלה ולאהבה שלכם. גם שם נשמח להיות אתכם, ואת הריח שתבחרו, תוכלו להעניק במתנה לאורחים כשי של סבונים בעיצוב אישי.

 

לאור הביקוש, התרחבנו בטורנסול לאחרונה לספק מוצרים גם למקום הקדוש לנו ביותר: הבית שלנו. המקום שטוען אותנו, המפלט החם והאהוב שלנו. גם שם נשמח להיות אתכם עם הנרות שלנו, המבערים ומפיצי-הריח. המוצרים שלנו נעשים כולם בעבודת יד בסטודיו שלנו בכרם התימנים, שם אנחנו נהנים מהשראת אויר הים תחת כיפת השמיים.

 

אבל יותר מהכל, אנחנו בטורנסול גאים בקולקציית המוצרים שלנו לגוף. ריחות מהפנטים וייחודים יוכלו ללוות אתכם באמבטיה עם הסבונים, השמפו וקרם הגוף שלנו.

 

אנחנו מקבלים השראה מהטבע וגם אוהבים ומעריכים אותו בחזרה. קיימות עומדת לנגד עינינו ואנחנו משתמשים בחומרים טבעוניים בלבד. גם בזירה המסחרית וכמובן שבקולקציית הגוף, טורנסול מייצרת מוצרים ללא שימוש ב-SLS, פראבן וצבעים מלאכותיים. אנחנו שומרים על העשייה שלנו ירוקה, כמו השותפים שלנו לדרך.

 

תוכלו למצוא את המוצרים שלנו לגוף ולבית בחנויות המובחרות ובאתר. נשמח גם ללוות כל אחד מכם במציאת הריח הנכון לחוויה שלו, לעסק שלו, נשמח לעזור לכם לעטוף את הדבר המיוחד הזה שאתם עושים, בריח מיוחד ומדויק.

לדף הפייסבוק של טורנסול    לאתר האינטרנט של טורנסול

בתי עסק נוספים בקטגוריית סימון מוצרים   


תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera