הדקלאים

אודות בית העסק

עבור מגדלי הדקלאים, גידול תמרים הוא דרך חיים. 

אנו מאמינים ששיטות גידול טבעיות של חקלאות מסייעות לטפח אדמה בריאה אשר, בתורה, מספקת לנו את התמר המושלם. 

הדקלאים הינה אגודה שיתופית חקלאית מרכזית בע"מ וחברת השיווק המובילה לתמרים מישראל בארץ ובעולם. האגודה נוסדה בשנת 1982, ע"י מגדלי תמרים מהערבה, עמק המעיינות ובקעת הירדן, המגדלים הם הבעלים של האגודה.

התמר הוא פרי גאווה ישראלי, הגדל בתנאים המיוחדים לשמש ולאקלים הישראלי לאורך השבר הסורי אפריקאי מאגם הכנרת בואך ים המלח ועד הים האדום.  

התמרים מתייבשים על העץ כחלק מתהליך ההבשלה הטבעי שלהם, ללא תוספת של חומרים משמרים , צבעי מאכל וכדומה.להבדיל מפירות יבשים אחרים (משמשים, תאנים, צימוקים, חמוציות) ה"מטופלים" בטמפרטורות גבוהות ובחומרים משמרים כמו גופרית דו חמצנית בכדי לשפר את צבעם, למנוע חמצון ולהאריך את חיי המדף שלהם.

כשמתחשק משהו מתוק התמר הוא פתרון נפלא, יש לו מרקם עשיר וטעם של טופי, 57 קלוריות בלבד בתמר מג'הול אחד גדול וכבונוס מקבלים אוצר תזונתי של עשרה מינרלים , שישה ויטמיני B, נוגדי חמצון וסיבים תזונתיים. 

תמרים מתוקים , אבל הסוכר שלהם עולה לאט יותר בדם , ולכן הם יותר משביעים. כלומר האינדקס הגליקמי של התמר נחשב בינוני-נמוך, מה שאומר שכשאתם אוכלים תמר זה הרבה יותר משפיע מאכילה של ממתק רגיל שרק מגבירה את הצורך בעוד סוכר. 

התמר הוא אידיאלי לאכילה לפני פעילות גופנית, בזכות תכולת הסוכר שבו, המהווה פחמימה זמינה אשר מספקת אנרגיה לפעילות השרירים. בזכות תכולת השומן הנמוכה, תמר אינו מכביד על מערכת העיכול לפני פעילות. תחליף בריא בהרבה לחטיפי אנרגיה שונים.

חשוב לאכול מהם במידה ובאופן מתון, ובהמלצות דיאטנית במידה וקיימת בעיה רפואית.

אגודת הדקלאים מביאה את התמרים מהמטע עד אליך הביתה

באיכות גבוהה, במבחר עשיר ובמבצעים שווים במיוחד

• אריזות תמר טבעי 

• אריזות תמר אורגני 

• סילאן תמרים טבעי משובח על טהרת תמרי מג'הול ללא תוספת סוכר. 

לדף הפייסבוק של הדקלאים    לאתר האינטרנט של הדקלאים

בתי עסק נוספים בקטגוריית סימון מוצרים    בתי עסק ידידותיים לטבעונים נוספים בפריסה ארצית


תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera