מוצרי הובנר

תגיות ,
טלפון: 04-6597138
טלפון: 04-6597138

אודות בית העסק

מורז חברה ישראלית המתמחה בפיתוח ובייצור מוצרים פרא-רפואיים וקוסמטיים, לטיפול וטיפוח העור, המבוססים על תמציות צמחי מרפא. המוצרים של מורז נמכרים בהצלחה בארץ ובעולם. בשיטות ייחודיות, של מיצוי צמחי מרפא ובראשם – צמח הפוליגונום, הגדל בשדות גידול אורגניים בעמק יזרעאל ובגליל – העמידה חברת מורז סדרות מוצרים המיועדים הן לפתרון בעיות עור שונות והן לטיפול והגנה על העור.

מיום היווסדה חרתה מורז על דגלה לייצר מוצרים לטיפול וטיפוח בריאות העור, המבוססים על רכיבים פעילים המופקים ממיצוי בשיטות מסורתיות ייחודיות של צמחי מרפא ובמינרלים עדינים אחרים.
מורז, חברה ישראלית, תוצרת כחול לבן, מביאה ללקוחותיה את תכונותיהן התרפויטיות של צמחי מרפא הנובעים מהחיבור לאדמה ולטבע בתוך מוצרים המיועדים לכל הגוף, מכף רגל ועד הראש.

מורז, כחברה ירוקה הדואגת לאיכות הסביבה, דוגלת בחיבור ליסודות הטבע ומימוש הפוטנציאל הגלום בו. חברת מורז מחויבת למסחר הוגן ולשמירה על כדור הארץ. מפעל החברה, מתקניה והליך הייצור אינו מזהם, ואריזות המוצרים ידידותיים לסביבה. החברה בעלת תקנים בינלאומיים: והיא עומדת בתנאים המחמירים של בקרה ואיכות ומייצרת מוצרים עם פרופיל בטיחותי גבוה.

המוצרים המיוצרים במפעל מורז אינם מכילים כל חומר מן החי ואינם מנוסים על בעלי חיים.

 

לדף הפייסבוק של מוצרי הובנר    לאתר האינטרנט של מוצרי הובנר

בתי עסק נוספים בקטגוריית סימון מוצרים    בתי עסק ידידותיים לטבעונים נוספים בפריסה ארצית


תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera