שפעמן

עסק טבעוני תגיות , ,
כתובת: הסדנא 5, פתח תקווה
כתובת: הסדנא 5, פתח תקווה
טלפון: 072-250-4750
טלפון: 072-250-4750

אודות בית העסק

שפע-מן מציגה סדרת מוצרים תחליפי בשר צמחוניים מבוססי חלבון סויה חדשה הדומים לבשר בקר ועוף.

כל המוצרים עשויים מרכיבים טבעיים בלבד, ללא חומרים משמרים, מסויה ותבלינים באיכות הגבוהה ביותר. מוצרי שפע-מן אינם מכילים לקטוז, סוכר, ביצים או תוצרי חיטה – הם גם אינם מכילים גלוטן. שפע-מן מציבה רף חדש בכל הנוגע לאיכות ולטעם כדי לענות על דרישת הלקוחות הצמחוניים.

לשפע-מן יתרונות רבים: המוצרים מבושלים ומתובלים מראש, בעלי חיי מדף ארוכים ומוכנים לאכילה ישר מהאריזה. אולם, הם גם מאוד מגוונים כך שניתן להשתמש בהם כבסיס להכנת מנות גורמה שבאופן מסורתי מבוססות על בשר בקר או עוף.

טעמו ומראהו של גולש שפע מן דומים לזה של בשר בקר אמיתי. טעמו ומראהו של נתחי עוף שפע מן דומה לזה של בשר עוף אמיתי. סדרת המוצרים שלנו מתאפיינת בטעם ובמרקם שאין שני לו, והיא תגדיר מחדש את דרישות האיכות שלכם ממוצרים המבוססים על חלבון סויה.

מה מייחד את מוצרי שפעמן?

מוכנים לאכילה-

ניתן לקחת את מוצרי שפעמן לכל מקום ולאכול אותם ללא כל הכנה מוקדמת, ישר מהאריזה. ניתן גם להוסיף אותם לכל סוג י הירקות, טריים או מבושלים. שפעמן מספקת לכם ארוחה בריאה ומוכנה באריזה אחת.

גורמה-

בנוסף לטעם הנפלא ופשטות ההכנה של מוצרי שפעמן, ניתן להשתמש במוצרים שלנו גם כדי ליצור מנות גורמה.

עד-עתה, מקצועני הסעדה היו מוגבלים בבואם להכין מנות צמחוניות ונאלצו להשתמש בפשטידות, נקניקיות ונגיסי עוף צמחוניים. כיצד יכול שף המכבד את עצמו לענות על דרישותיהם של לקוחות אניני טעם כשהוא נאלץ להשתמש בהיצע המוגבל של נגיסי עוף, נקניקיות ופשטידות צמחוניות קפואים?

באמצעות סדרת המוצרים דמויי בשר הבקר והעוף שלנו, שפעמן מספקת לשפים ומקצועני הסעדה את היכולת להכין מגוון של מנות גורמה צמחוניות חדשניות. שפעמן מובילה את הדרך באמצעות סגנונה החדשני ותוך שהיא נענית לאתגר ומציעה פתרונות שמתאימים גם לחך הרגיש ביותר.

מדוע מוצרים צמחוניים?

בנוסף לצמחוניים ולטבעונים, כ-18.5 אחוז מאוכלוסיית ארה"ב, או 61.9 מיליון אנשים מתייחסים לעצמם כ"מעדיפים לצרוך תחליפי בשר". מחקר שנערך מראה שעד לשנת 2014, שיעורם באוכלוסיית ארה"ב של אלו המעדיפים לצרוך תחליפי בשר יהיה כ-23.1 אחוז, או 72.7 מיליון אנשים. אלו המעדיפים לצרוך תחליפי בשר הם אנשים שמחפשים לצמצם את צריכת הבשר שלהם או לצרוך פחות בשר כחלק מהתפריט התזונתי שלהם בהשוואה לאשתקד. השווקים החדשים הללו, יחד עם היצע המוצרים ללא גלוטן החדש שלנו, מציבים את שפע-מן כמובילה בשוק מוצרי המזון הצמחוניים.

   לאתר האינטרנט של שפעמן

בתי עסק נוספים בקטגוריית סימון מוצרים    בתי עסק ידידותיים לטבעונים נוספים בפריסה ארצית


תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera