חברות ומעסיקים

לוגו

ImaginDairy

אימג'ינדרי היא חברת פודטק ישראלית המפתחת ומייצרת חלבוני חלב אמיתיים,

שיכולים לשמש להכנת מגוון מוצרי חלב, בתהליך שאינו מערב כלל בע"ח. באמצעות

החלבונים שמפתחת החברה ניתן לייצר מגוו...

קראו עוד

תגיות
 
לוגו

Kriisp

Kriisp is a full-service digital design and experiential content lab that creates tailor-made products for wow, inspire, and elevate the visual footprint of your brand.

קראו עוד

 
לוגו

Steakholder Foods

סטייקהולדר פודס (נאסד"ק "STKH"), הינה חברת דיפ-טק (Deep-tech) בינלאומית, הנמצאת בחוד החנית של מהפכת הבשר המתורבת. באמצעות טכנולוגיית הדפסה ביולוגית בתלת-מימדת ומחלקת ביולוגיה מתקדמת, החברה מפתחת בשר אמיתי, טעים, מזין ובטוח המיוצר מתאים שנדגמו באופן מוסרי.

קראו עוד

 
לוגו

ע.ט החברה להתחדשות עירונית

ע.ט החברה להתחדשות עירונית היא החברה המובילה בישראל לייזום, תכנון, ניהול וביצוע פרויקטים של פינוי-בינוי במסגרת תוכניות להתחדשות עירונית ברחבי הארץ.

קראו עוד

 
לוגו

StarkWare

StarkWare Industries היא חברת תוכנה ישראלית המפתחת תוכנה בתחום הבלוקצ'יין.

קר...

קראו עוד

 
לוגו

Sproutt

Meet Sproutt, a new kind of life insurance company that reveals the ?hidden? healthy aspects in everyone to deliver personalized policies and policy buying recommendations.

קראו עוד

 
לוגו

Papaya Gaming

פאפאיה גיימינג (Papaya Gaming), עוסקת בפיתוח משחקים למובייל. פאפאיה מתמחה בפיתוח של משחקים מסוגת ה"קז'ואל" (Casual), אשר מבוססים על מודל מונטיזציה של תחרויות מבוססות יכולת על כסף אמיתי.

קראו עוד

 
לוגו

NICE

NICE היא מובילה עולמית במתן פתרונות תוכנה, הן ברישיונות תוכנה והן בענן, המאפשרים לארגונים לנקוט בפעולה הבאה הטובה ביותר באמצעות כלים אנליטיים המנתחים מידע מובנה ושאינו מובנה.

קראו עוד

 
לוגו

Tastewise

Tastewise is the AI platform food brands use to make smarter decisions for a healthy, sustainable, and delicious future.

קראו עוד

 
לוגו

Amai Proteins

חברת אמאי שמה לעצמה למטרה לתקן את מערכת המזון שלנו חלבון אחד בכל פעם. המוצר הראשון שלנו הוא חלבון מתוק אשר יוריד ברמה משמעותית את כמות תוספת הסוכר במזון ובשתייה שלנו.

קראו עוד

 
לוגו

SAP

SAP היא מובילה עולמית בפיתוח יישומי תוכנה ארגוניים, מגוון המוצרים הרחב של החברה מאפשר ללקוחותיה לפעול בצורה מתקדמת ורווחית, ולשגשג בתחומם.

קראו עוד

 
לוגו

Plantish

המשימה של החברה היא להציל את האוקיינוסים ולבטל את הצורך לפגוע בבעלי חיים ימיים על ידי יצירת תחליף טוב יותר לאנושות, פלנטיש מפתחת טכנולוגיה פורצת דרך לייצור פילה דג מן-הצומח.

קראו עוד

 
לוגו

MAX

החברה מציעה מגוון רחב של שירותים פיננסיים, בהם הנפקת כרטיסי אשראי, הטבות, שירותי סליקה, הלוואות, פתרונות אשראי ואפשרויות תשלום מתקדמות כגון תשלום בנייד, ללא מגע ולאחרונה גם שיווק מוצרי ביטוח.

קראו עוד

 
לוגו

hp indigo

HP אינדיגו הישראלית מובילה את המהפכה העולמית בשוק הדפוס הדיגיטלי. החברה קיימת משנת 1977 ומספקת פתרונות הדפסה ועיבוד מידע היקפיים למגוון רחב מאוד של מוצרים כגון אלבומי תמונות, לוחות שנה, חומרים שיווקיים, ספרים צבעוניים, תוויות לבקבוקים, אריזות מזון, אריזות קרטון למוצרי יוקרה, הדפסות המאפשרות הגנה מזיופים ועוד.

קראו עוד

 
לוגו

Noname Security

Noname Security protects APIs in real-time and detects vulnerabilities and misconfigurations before they are exploited.

קראו עוד

 
לוגו

מנורה מבטחים

הקבוצה מתמחה בניהול כספי לקוחות ועמיתים, פועלת בכל ענפי הביטוח העיקריים בישראל באמצעות חברות בנות שבשליטתה - מנורה מבטחים ביטוח בע"מ ושומרה חברה לביטוח בע"מ - והיא הגדולה בישראל בתחום הביטוח הכללי והגדולה בתחום ביטוחי הרכב (חובה ורכוש). הקבוצה פעילה באמצעות מנורה מבטחים ביטוח גם בתחומי ביטוח החיים וביטוח הבריאות.

קראו עוד

 
לוגו

Remilk

רימילק ממציאה מחדש את תעשיית החלב על ידי ייצור חלבוני-חלב אמיתיים, ללא שימוש ברכיבים מן החי. אנו משתמשים בתהליך התססה מיקרוביאלית (המוכר לרבים מתעשיית הבירה ולחמי המחמצת) כדי לייצר את חלבוני החלב, מהם ניתן להפיק את כלל מוצרי החלב המוכרים לנו מתעשיית החלב המסורתית. מוצרי החלב שלנו זהים בהרכבם, מרקמם וטעמם למוצרי חלב מן החי, אך הם נטולי לקטוז, כולסטרול, הורמונים ואנטיביוטיקה.

קראו עוד

 
לוגו

הלן דורון

חברת הלן דורון היא אחת מהחברות המובילות בעולם ללימודי אנגלית כשפה שניה לילדים.

הלן דורון, מנכ"לית ומייסדת החברה, פיתחה ב-1985 שיטת לימוד ייחודית הנחשבת לפורצת דרך ומהפכנית בתחום החינוך ל...

קראו עוד

 
לוגו

Applied Materials

Applied Materials היא המובילה בתחום הפתרונות להנדסת חומרים המשמשים לייצור כמעט כל שבב אלקטרוני ורכיבי תצוגה מתקדמת חדשים בעולם. המומחיות שלנו בשינוי חומרים ברמות אטומיות ובקנה מידה תעשייתי מאפשר...

קראו עוד

 
לוגו

קבוצת SQLink

קבוצת SQLink מציעה ללקוחותיה מערך מקיף ועדכני של שירותים מתקדמים בעולמות של טכנולוגיה ופיתוח, דיגיטל, BI ואנליטיקה, בדיקות ואוטומציה, אבטחת מידע, יועצים ומומחים, תשתיות והכשרות טכנולוגיות. ניסיו...

קראו עוד

 
לוגו

Embryonics

באמבריוניקס אנו מפתחים אלגוריתמים מבוססי שיטות בינה מלאכותיות לשיפור התהליך והתוצאה של טיפולי הפריה חוץ-גופית (IVF). הפריה חוץ-גופית היא תהליך ארוך וכואב. עם זאת, זוהי התקווה היחידה של מיליוני א...

קראו עוד

 
לוגו

GurMob

סוכנות שיווק דיגיטלי בעולם המובייל מבוססת על דאטה וניתוחי קמפיינים. 

קראו עוד

 

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

Privacy Policy and Terms of Service

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera