שמחה וששון

כן
כן
כן
כן

שמחה וששון

תגיות , ,
כתובת: מלכי ישראל 8, תל אביב
כתובת: מלכי ישראל 8, תל אביב
טלפון: 052-898-9125
טלפון: 052-898-9125
שעות פעילות: א'-ה': 11:00-00:00, ו': 11:00-17:00, ש': 11:00-00:00

אודות המקום

אוכל רחוב תל אביבי בפיתה, מלא דברים טעימים !

התפריט

בפיתה

בסטת ירקות בפיתה - מגוון ירקות שרופים על הגריל בפיתה - עגבנייה, כרוב, חציל, בטטה, קישוא וכרובית מתובלים בוינגרט נענע, טחינה גולמית, שמן זית, מלח ופלפל עם טחינהעמבה. מגיע עם סלט של כוסברה, פטרוזיליה, נענע, צנון ובצל.

לביבות ערוק בפיתה - לביבות ערוק בפיתה עם טחינהעמבה. מגיע עם ירקות שרופים על הגריל - לימון כבוש בתנור - עגבנייה, בצל ופלפל חריף, וסלט של כוסברה, פטרוזיליה, נענע, צנון ובצל.

עסקית בסטת ירקות בפיתה - מגוון ירקות שרופים על הגריל בפיתה - עגבנייה, כרוב, חציל, בטטה, קישוא וכרובית מתובלים בוינגרט נענע, טחינה גולמית, שמן זית, מלח ופלפל עם טחינהעמבה. מגיע עם סלט של כוסברה, פטרוזיליה, נענע, צנון ובצל. בחרו תוספת ושתיה.

עסקית לביבות ערוק בפיתה - לביבות ערוק בפיתה עם טחינהעמבה. מגיע עם ירקות שרופים על הגריל - לימון כבוש בתנור - עגבנייה, בצל ופלפל חריף, וסלט של כוסברה, פטרוזיליה, נענע, צנון ובצל. בחרו תוספת ושתיה.

בצלחת

צלחת בסטת ירקות - מגוון ירקות שרופים על הגריל - עגבנייה, כרוב, חציל, בטטה, קישוא וכרובית מתובלים בוינגרט נענע-עמבה, טחינה גולמית, שמן זית, מלח ופלפל על מצע טחינהעמבה. לצד ירקות שרופים על הגריל - עגבנייה, בצל, וסלט ירוקים עם אורז מלא - כוסברה, פטרוזיליה, נענע, צנון ובצל.

צלחת לביבות ערוק - 3 לביבות ערוק על מצע טחינהעמבה. לצד ירקות שרופים על הגריל - עגבנייה, בצל, וסלט ירוקים עם אורז מלא - כוסברה, פטרוזיליה, נענע, צנון ובצל.

עסקית צלחת בסטת ירקות - מגוון ירקות שרופים על הגריל - עגבנייה, כרוב, חציל, בטטה, קישוא וכרובית מתובלים בוינגרט נענע-עמבה, טחינה גולמית, שמן זית, מלח ופלפל על מצע טחינהעמבה. לצד ירקות שרופים על הגריל - עגבנייה, בצל, וסלט ירוקים עם אורז מלא - כוסברה, פטרוזיליה, נענע, צנון ובצל. בחרו תוספת ושתיה.

עסקית צלחת לביבות ערוק - 3 לביבות ערוק על מצע טחינהעמבה. לצד ירקות שרופים על הגריל - עגבנייה, בצל, וסלט ירוקים עם אורז מלא - כוסברה, פטרוזיליה, נענע, צנון ובצל. בחרו תוספת ושתיה.

מנות נוספות

צ'יפס הבית

כרוב שרוף על הגריל - כרוב לבן וכרוב סגול חרוכים על הגריל.

סלטים

סלט בסטת ירקות - מגוון ירקות שרופים על הגריל - עגבנייה, כרוב, חציל, בטטה, קישוא וכרובית מתובלים בוינגרט נענע-עמבה, טחינה גולמית, שמן זית, מלח ופלפל - סלט של חסה ערבית, חסה אייסברג, בצל שרוף על הגריל, עגבניות שרי, פרחי כרובית, בצל סגול, וצנון - וזילוף של טחינהעמבה מלמעלה. מוגש על אורז מלא.

סלט לביבות ערוק - 3 לביבות ערוק - סלט של חסה ערבית, חסה אייסברג, בצל שרוף על הגריל, עגבניות שרי, פרחי כרובית, בצל סגול, וצנון - וזילוף של טחינהעמבה מלמעלה. מוגש על אורז מלא.

לדף הפייסבוק של שמחה וששון   

בתי עסק נוספים בקטגוריית אופציות טבעוניות


תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera