ריו בר

בד"צ מהדרין ירושלים
כן
לא
כן
כן

ריו בר

תגיות , , ,
כתובת: יפו 228, ירושלים
כתובת: יפו 228, ירושלים
טלפון: 050-760-1201
טלפון: 050-760-1201
שעות פעילות: א'-ה': 7:00-23:15, ו': 07:00-16:30, ש': 20:00-00:00

אודות המקום

ריו בר הוקמה תוך הבנה כי חטאים מתוקים אינם חייבים בהכרח להיות חטאים שליליים. 

מנקודת מוצא זו, ריו בר פעלה לבניית תפריט המהווה למעשה חטאים בריאים תוך דגש על מגוון האפשרויות העומדות בפני הלקוחות. 

כך למשל, חטאים מתוקים ובריאים המבוססים על טהרת היוגורט, חטאים מתוקים ובריאים ללא חלב, חטאים מתוקים ובריאים לציבור הטבעונים.

בריו בר ניתן למצוא סוגים רבים של שייקים על טהרת הפירות, גלידות בהכנה עצמית ולפי מתכונים איטלקיים, יוגורטים במגוון אפשרויות טבעוניות הגשה וחטאים מתוקים כגון צ'ורוס (טבעוני!)

בריו בר מאמינים כי איכות חומרי הגלם הינה בסיס הכרחי למוצר טוב, ועל כן בריו בר חומרי הגלם הינם מהטובים בעולם. כך למשל חומרי גלם לגלידה בהתאם לסטנדרטים האיטלקים מהטובים בעולם בתחום זה. 

הפירות מהם מורכבים השייקים בריו בר – הינם באיכות הגבוהה ביותר ובמבחר עצום של פירות וביניהם פירות מיוחדים המעניקים לריו בר להרכיב עבור הלקוחות שייקים מעניינים שלא ניתן למצוא בשום מקום. 

הפירות בריו בר עוברים בקרת איכות כפולה. ראשית, הפירות נבדקים על ידי הרשת ורק לאחר שהוכח שהפירות ברמת איכות גבוהה כדרישת הרשת – הפירות עוברים לבדיקה השנייה של בקרת האיכות והכשרות. כן יש לציין כי כל הפירות הינם בהשגחת בד"צ וקיבלו כשרות מהודרת מחמירה של הרבנות בירושלים. בהתאם לכך, ריו בר אוחזת בתעודת הכשר למהדרין מטעם הרבנות. 

ריו בר מציגה תפריט ייחודי המבוסס על  רכיבים ומוצרים בניחוח דרום אמריקה. ניתן למצוא בתפריט, בין היתר, משקאות, שייקים ומנות על בסיס אסאי, פירות טרופיים וטעמים דרום אמריקאיים.

בריו בר תמצאו פרוזן יוגורט על בסיס יוגורט סויה, יוגורט עם תוספות מפנקות, צ'ורוס, שייק פירות על בסיס חלב סויה או חלב שקדים, גלידות סורבה ומיצים סחוטים.

לדף הפייסבוק של ריו בר   

בתי עסק נוספים בקטגוריית מתוקים


תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

עוצב בהתנדבות ע"י ברק לאונרד, הראל לוי    נבנה ע"י בזיליקום גידול אתרים מקודם ע"י קידום אתרים עידן בן אור

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera