שגית להט בן מאיר

תגיות ,
שגית להט בן מאיר, עובדת סוציאלית, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת ופסיכותרפיסטית. עובדת בקליניקה פרטית בקרית טבעון בטיפול פרטני, זוגי, משפחתי והדרכת הורים.

מטפלת מזה שנים רבות ומשלבת בעבודתי טכניקות ועבודה מעולם הטיפול המשפחתי והפסיכותרפיה לצד הבנה ואמונה כי הגוף-נפש-רגש-רוח כרוכים זה בזה ומשפיעים באופן עמוק האחד על האחר. כך, בהתאם לנטיית הקליינט או הזוג/משפחה, ובהתאמה למטרות הטיפול אני משלבת בעבודה הטיפולית הוורבלית "קלאסית" גם עבודה עם דמיון מודרך, הרפיה, התמקדות (Focusing) , מיינדפולנס, עבודת גוף והתייחסות להיבטים וצרכים רוחניים.

אוהבת מאד את העבודה עם זוגות, משפחות, הורים וילדים ומאמינה כי המשפחה היא "קבוצת הלמידה" וה"מראה" המאתגרת והחזקה ביותר.

עם זאת, לעתים האפשרות הנוחה או הריאלית ביותר בתקופת זמן נוכחית הינה טיפול אישי פרטני הטומן בתוכו את האפשרות לרדת לחקר מעמקי הנפש ואשר תוצאותיו משפיעות גם על בן/בת הזוג, הילדים ושאר מערכות היחסים.

אני חיה אורח חיים טבעוני לחלוטין מזה כחמש שנים והלוואי שהייתי בטוחה בנכונותה של כל בחירה שאני עושה בחיים כפי שאני מאמינה בטבעונות.

הכשרה וניסיון
- מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת מטעם האגודה לטיפול במשפחה.
- בוגרת התכנית לפסיכותרפיה משלבת בין גוף-נפש-רוח מטעם אונ' חיפה ומרכז שילוב.
- בוגרת תואר שני M.S.W עבודה סוציאלית במסלול טיפול משפחתי - אונ' חיפה.
- עובדת בתחנה לטיפול במשפחה בחיפה ועוסקת בתפקידי זה בטיפול אישי, זוגי ומשפחתי, הדרכות הורים, ליווי משפחות בתהליכי פרידה וגירושין וטיפול בפוסט טראומה. 
- עובדת בבית יה"ל - מרכז הורים וילדים בטירת הכרמל ועוסקת בתפקידי זה בטיפול במשפחות במצבי חיים מורכבים, הדרכות הורים וקבוצות להורים. 
- בעלת קליניקה לטיפול בקרית טבעון

 


תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera