זיזו קידום ובניית אתרים

רן בר מעוז וירדן אשכנזי - זיזו קידום ובניית אתרים

זיזו קידום אתרים הוקמה לאחר שנים של התמחות בשוק קידום ובניית אתרים בישראל ובעולם.
החזון מאחורי "זיזו אתרים" הוא שלכל בעל עסק, קטן או גדול קיימת הזכות והאפשרות להיות הבעלים של אתר מצליח, חדשני, טכנלוגי וידידותי, כזה שמצד אחד יגדיל את נפח המכירות בצורה משמעותית - ומצד שני, חשוב לא פחות לא יגרום ל"חור" בכיס.

אנחנו בזיזו קידום אתרים מאמינים קודם כל בקשר רציף ועמוק עם הלקוח, החל מהטלפון הראשון, וכלה ב... טוב, ובכן, הקשר מבחינתנו לא מסתיים לעולם. אנחנו בזיזו קידום אתרים נשמח לעמוד ברשותכם ללא הגבלת זמן כל עוד תצטרכו אותנו, אם בתמיכה טכנית באתרים ואם בטיפים מועילים לשדרוג העסק שלכם והפיכת האתר שלכם לאחד כזה שיביא אליכם עוד ועוד לקוחות

צור איתנו קשר עוד היום, ולאחר פגישה קצרה, שיכולה להיות גם טלפונית, נבין את הצרכים שלך, ונתאים לך את האתר המושלם, אתר חדשני, טכנולוגי, ידידותי ומגניב, שישמש עבורך את תעודת הזהות שלך ברשת ושיכפיל לך את מספר הלקוחות.

אתר טוב, יחזיר את ההשקעה  (הקטנה מאוד אגב) שלך תוך לקוח אחד עד שלושה לכל היותר.

מאחורי זיזו עומדים בין היתר ירדן - צמחונית כל חייה וטבעונית מ-2016 ורן - שהיה קרניסט ידוע לשמצה בעברו.
הם מגדלים בבית ארבעה כלבים ושלושה חתולים, כולם בעלי נכות מסוימת. אחד עיוור, אחד ללא רגל, אחת בלי אוזן, אחת בלי שיניים וכן הלאה.
יום אחד ירדן הזמינה מאתר Vegan Friendly סטיקר שעליו היה כתוב "למה ללטף אחד ולאכול את השני". מאותו היום, החלו לרן יסודי מצפון, וכעבור תקופה התחיל את אתגר 22 ומשם הדרך לטבעונות הייתה קצרה ויפה :) 


תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

עוצב בהתנדבות ע"י ברק לאונרד, הראל לוי    נבנה ע"י בזיליקום גידול אתרים מקודם ע"י קידום אתרים עידן בן אור

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera