אור סהר

אחד הערכים המרכזיים ביותר ביוגה הוא תרגול א-הימסה, משמע - אי אלימות. אי אלימות כלפי אנשים, כלפי עצמי והגוף שלי, כלפי הסביבה ובכלל זה כמובן כלפי בע''ח. כבר כמעט שלוש שנים שאחת מהדרכים עבורי לתרגול ערך זה - היא הטבעונות. אני מאמינה בכל ליבי שטבעונות היא הדרך להתנהלות בעולם. הפגיעה בבעלי חיים חייבת להפסק. כמורה ליוגה, אני מאמינה מעל הכל ביחס אישי וחמלה כלפי הגוף. מצד אחד להתמודד עם אתגרים פיזיים ומצד שני לדעת מתי גוף התלמיד עוד לא מוכן ולא צריך להעמיס עליו.

 

אני מגיעה מעולם האשטנגה ויניאסה, זרם שבבסיסו הוא מאוד דינאמי ומאתגר, אך מלמדת מתוך הקשבה לרמת התלמידים - במידת הצורך להוריד או להעלות דינאמיות ואת רמת האתגר הפיזי בתנוחות. חשוב לי לשלב את כלל מערכת הערכים שהיוגה מציעה למתרגל, ולא רק תנוחות. מאמינה שאם הלכת לשיעור יוגה ורק עשית כל מיני דברים מסובכים עם הגוף - בלי להבין למה ואיך- לא עשית יוגה, עשית התעמלות...
מלמדת גם ין יוגה (יוגה רכה, מאופיינת בשהות ארוכה בתנוחות הרפיה. מאזנת את רמת האינטנסיביות של חיינו המודרניים ומאפשרת חמלה לגוף)
 
קצת רקע מקצועי:  
תלמידה של איל צ'חנובסקי בקורס מורים לאשטנגה ויניאסה - 500 שעות (לאורך שנתיים) באלהיוגה. מאז אסיסטנטית שלו (בקורס המורים הבא שפתח). במרץ - אפריל 2017 עברתי קורסי העמקה למורים ברישיקש, הודו- Yoga Asana Intensive ו Yin Yoga. 
בנוסף אסיסטנטית ותלמידה של יורם עידן באור היוגה בבוגרשוב. לומדת ין יוגה אצל נגה וייס, ובעבר גם בMarichi Yoga School ברישיקש.
 
אני מלמדת אצלי בבית, ברחוב שינקין בתל אביב, ואשמח להגיע גם אליכם הביתה, למשרד ואפשר גם ליד הים או בפארקים. לצערי כרגע מגיעה רק למרכז תל אביב, אבל תדברו איתי ואולי נוכל למצוא פיתרון.

הטבה מיוחדת לחברי ויגן אקטיב- 5 שיעורים פרטיים ב800 ש"ח או שיעור זוגי ב250 ש"ח בכל מקום שתרצו.

תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

עוצב בהתנדבות ע"י ברק לאונרד, הראל לוי    נבנה ע"י בזיליקום גידול אתרים מקודם ע"י קידום אתרים עידן בן אור

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera