מקבלת בקרית אונו או באון ליין לכל הארץ!
מקבלת בקרית אונו או באון ליין לכל הארץ!
058-5441497
058-5441497
graceandlove23@gmail.com
דף פייסבוק

חן סיניוב

שמי חן סיונוב, ויש לי את המקצוע הכי טוב שיכולתי לבקש - לעזור לאנשים לשנות את איכות החיים שלהם על ידי ייעוץ לתזונה מאוזנת, לירידה בריאה במשקל, ולשמירה עליו.

גם אתם רוצים להיות בריאים? אבל קשה לכם ליצור שגרת תזונה נכונה, שתתרום לגוף ולמשקל האידיאלי עבורכם? רוצים לעזור לסביבה אבל מאז המעבר לטבעונות קשה לכם לנהל שגרת תזונה נכונה ומרעננת? כדי ליצור את כל הדברים האלה, חשוב קודם להבין מהשורש מה הקושי בניהול התזונה והשגרה היום יומית כדי שבאמת תוכלו לעשות שינוי משמעותי עבורכם.

אבל, למה שתקשיבו לי בכלל?

כי אני מלווה וליוויתי אנשים מגילאי 16 ועד גיל 70 בהם כולם שינו את הרגלי התזונה שלהם לכאלה שהם מותאמים אליהם. בזכותם הם ירדו בשומן, העלו בשריר, הורידו את הבטן, אבל יותר מזה- שמרו על התוצאה בזכות הרגלי תזונה נכונים שהפכו להיות חלק מהם.

אבל רגע לפני שנמשיך, קצת על עצמי והמסע שלי כצמחונית ולבסוף טבעונית מאושרת:

הכל התחיל אצלי ברגע אמיתי של החלטה. במהלך החמש השנים האחרונות עברתי שינוי ששיפר את איכות חיי ב 180 מעלות – חקרתי רבות על תזונה, עברתי לצמחונות, נפטרתי מ 15 קילו עודפים, ובתקופה האחרונה עברתי לטבעונות שהפכה אותי למאושרת וקלילה יותר.

לפני הירידה שלי במשקל, סבלתי רבות מרכבות הרים מטורפות עם דיאטות קיצוניות, עודף משקל כתוצאה מדיאטות.. וגם כשירדתי במשקל הרגשתי רע, כבדה ופשוט נורא עם עצמי.
היום אני חייה טוב יותר ונהנת יותר מעצמי, מהגוף שלי, מההרגשה שלי ביום יום, כי זה כבר חלק מהחיים שלי. וכך גם כל מי שנמצא איתי – זכה להרגיש את תחושת הכבדות יורדת והופכת לקלילות בפעילות היום יומיות, תחושת שליטה וסדר בחיים, וכמה זה יותר קל להיכנס לבגדים וכיף יותר להסתכל במראה - ולקבל פידבקים מחממים מהסביבה.

איך  אני עושה את זה? כי במקום לנסות לפתור בעיה מהותית עם פתרון זמני (המכונה "דיאטה"), אני בונה בליווי מותאם ואישי, התנהלות תזונתית נכונה בדגש על נוחות. כי מה שלא נוח, לא יכול להפך לשגרה – שהפוכת למציאות מדהימה עבור כל אחד ואחד כאינדיבידואל.

אני מזמינה אתכם לשיחת אבחון תזונתית חינמית, פשוטה, בה אתם כבר תשמעו ממני את הניתוח של ההרגלים הפוגעניים שלכם, וגם תגלו איך בונים שגרה של תזונה נכונה כך שכבר יצאתם מורווחים!


תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

עוצב בהתנדבות ע"י ברק לאונרד, הראל לוי    נבנה ע"י בזיליקום גידול אתרים מקודם ע"י קידום אתרים עידן בן אור

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera