חיפה, זכרון יעקב
חיפה, זכרון יעקב
052-4849935
052-4849935
tamar2712@gmail.com

תמר ווגל

פסיכולוגית קלינית

אני פסיכולוגית קלינית, מטפלת בקליניקה בחיפה ובזכרון יעקב. אני עובדת בגישה הפסיכודינאמית, עם שילוב כלים קוגניטיביים-התנהגותיים (CBT) בהתאם לצורך. בעיניי חשוב להיות גמישה ולהתאים את הטיפול למטופל(ת) ולמה שזקוקים או מבקשים. אני מטפלת בעברית ובאנגלית.

 יש לי ניסיון טיפולי עם מגוון רב של קשיים, כולל חרדות, דיכאון, קשיים בינאישיים, קשיים ביצירת קשר זוגי, הערכה עצמית נמוכה, חשיבה אובססיבית, אובדן ואבל ועוד.

אני טבעונית החל מ2017 ופעילה לשחרור בעלי חיים. בנוסף לאתגרים ומצוקות שהחיים מביאים לכולנו, להיות טבעוני(ת) בעולם לא טבעוני מלווה בקשיים שייחודיים לטבעונים. אם זה סכסוכים במשפחה או בזוגיות בעקבות המעבר לטבעונות, תחושות דכאוניות מתוך הזדהות עמוקה עם סבל בעלי החיים, טראומה משנית בשל החשיפה למה שבעלי החיים עוברים, תחושות אשמה על חלקינו (בעבר או בהווה) בסבלם, או כעס וייאוש אל מול חוסר ההבנה או האדישות של הסובבים אותנו. לכן, מובן שיש טבעונים שחשוב להם לדעת כשפונים לטיפול שהמטפל(ת) טבעוני(ת) ומבינ(ה) את הסוגיות האלה.

 

ההשכלה והכשרה שלי:

תואר ראשון בפסיכולוגיה (בהצטיינות יתרה) ובסוציולוגיה ואנתרופולוגיה (בהצטיינות), אוניברסיטת תל אביב.

תואר שני בפסיכולוגיה קלינית (בהצטיינות), האוניברסיטה העברית

התמחות בפסיכולוגיה קלינית במדור הקליני (שירותי ייעוץ לסטודנט) באוניברסיטת חיפה, ובמחלקה הפסיכיאטרית במרכז הרפואי הלל יפה

10% הנחה לחברי ויגן אקטיב

תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera