ארץ האזמרגד - פעילויות והדרכות חברתיות

תגיות ,
"ארץ האזמרגד" מציעה פעילויות והדרכות מהנות אשר הינן בעלות ערך חברתי מוסף ופוטנציאל מעצים ומעורר השראה תוך דגש על ערכים של שמירה והגנה על בעלי חיים.

"ארץ האזמרגד", אשר הוקמה בהשקעה ובאהבה רבה ולאחר המון שנות ניסיון מגוון בתחום הפיעלויות וההדרכות לילדים, מציעה פעילות והדרכות חברתיות - ימי הולדת לילדים/ות ועוד בכיוון חברתי, חינוכי ומעצים. כל הפעילויות וההדרכות מתבססות על ערכים כגון: שיתוף פעולה וחברות טובה, אהבה עצמית, פרגון והעצמה, אכפתיות סביבתית, אהבה וחמלה לזולת ולבעלי חיים ועוד.

הפעילויות וההדרכות מועברות באופן שלו ותקשורתי, מכל הלב ותוך שימת לב אישית (כמה שניתן) למשתפים/ות, וכיבוד העדפותיהם/ן ומלוות בציוד איכותי ומושקע ובאירועים לילדים/ות גם באיפור על בסיס צבעי מים שלא נוסה על בעלי חיים ובפרסים שהכנו במיוחד והינם בעלי פוטנציאל מעורר השראה. בנוסף, הרבה מהמשחקים-משימות בימי ההולדת למשל בנויים על מתן מידע על בעלי חיים, עידוד החיבור אליהם, עזרה להם וכדומה.

חלק מהתפיסות הכי משמעותיות שמעצבות את תפיסת עולמי היא הבחירה בטבעונות ובאהבה לבעלי חיים - בחירה קטנה עם השפעה כ"כ גדולה על תחומים רבים. כמשתשמע הפעילויות בארץ האזמרגד מאד מתאימות לטבעונים/יות ו/או לתומכים/ות בטבעונות ואהבת בעלי חיים.


תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera