טבע דלי

עסק טבעוני תגיות , , ,

אודות בית העסק

חברת "טבע דלי" נוסדה במטרה להציע אלטרנטיבה בריאה וטעימה לכל ארוחה, ולהביא לצרכן הישראלי מוצרים איכותיים על בסיס צמחי בלבד, שערכם התזונתי צועד יד ביד עם טעם מצוין ומחיר סביר.

מאז הוקמה את החברה ב-1995, התרחב סל מוצרינו משמעותית, וכיום הוא כולל מגוון של מנות עיקריות וחומרי גלם לתבשילים, כריכים וסלטים. אנו ב"טבע דלי" לא מחשיבים את מוצרינו בתור "תחליפי בשר" – מונח המבטא ניסיון לחקות את "הדבר האמיתי" כביכול. אנו גאים במוצרינו, המהווים אלטרנטיבה העומדת בזכות עצמה, ומתעלים על מקבילותיהם מהחי מבחינת ערכים תזונתיים וטעם.

מעקרונות החברה:

שימוש בחומרי הגלם המזינים והאיכותיים ביותר. חברת טבע דלי מבססת את מוצריה על חומרים איכותיים ומזינים, תוך העדפה עקרונית למזונות מלאים (חיטה מלאה, אורז מלא, וכו'), גידולים אורגניים, ורכיבים ייחודיים בעלי צפיפות תזונתית גבוהה (כדוגמת האזוקי, הקינואה, זרעי הפשתן, ועוד). 

שמירה על איכות הסביבה. בשנים האחרונות הפחתנו באופן ניכר את מספר מוצרינו המיובאים, לטובת מעבר לייצור מקומי. זאת, מתוך מודעות לזיהום הכרוך בהובלת מטענים בקירור בין יבשות. 

הרחבת סל המוצרים הצמחוני-טבעוני. לפי סקר משרד הבריאות, 8.5% מאוכלוסיית ישראל הם צמחונים או טבעונים (מסיבות בריאותיות, מוסריות ואחרות). תחליפי הבשר הנפוצים מכילים אלבומין ביצה, ולפיכך אינם מתאימים לטבעונים. "טבע דלי" שמה לה למטרה להרחיב ולפתח בהתמדה את סל המוצרים הצמחוני-טבעוני הבריאותי, ונשמח לקבל כל הצעה ורעיון בנוגע למוצרים חדשים וקיימים. 

פיתוח ושיווק מוצרים המותאמים לבעלי רגישויות לאלרגנים. בנוסף לכך שכל מוצרינו אינם כוללים בשר או ביצים, אנו משתדלים לפתח מוצרים שאינם מכילים סויה וגלוטן, לטובת הרגישים לרכיבים אלה.

לדף הפייסבוק של טבע דלי    לאתר האינטרנט של טבע דלי

בתי עסק נוספים בקטגוריית סימון מוצרים    בתי עסק ידידותיים לטבעונים נוספים בפריסה ארצית


תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera