מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח

אודות בית העסק

מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל הוא ממרכזי הפיתוח המובילים של מיקרוסופט בעולם, והיה למרכז הראשון של החברה מחוץ לארה"ב, בעת הקמתו בשנת 1991. בשנים האחרונות גדל המרכז והפך לכוח משמעותי בעולמות הסקיורטי והבינה המלאכותית – פרויקטי דגל חשובים ופורצי דרך של מיקרוסופט מפותחים פה בישראל, ומספר העובדים בו הוכפל כתוצאה מגידול טבעי ומרכישת סטארט אפים ישראלים. מחצית מהעובדים במרכז עוסקים בסייבר ויש להם חלק מרכזי בהפיכתה של מיקרוסופט לאחר מחברות אבטחת המידע המובילות בעולם.  לפי הדירוג השנתי של דן אנד ברדסטריט, מיקרוסופט ניצבת במקום הראשון בדירוג 50 חברות ההייטק שהכי טוב לעבוד בהן בישראל.

לצד פעילות הפיתוח, במרכז פועל גם Microsoft for Startup - ארגון המעניק תמיכה גלובלית ומקיפה לסטארט אפים, ומפעיל את האקסלרטור של מיקרוסופט שנחשב לתכנית ההאצה המוצלחת בעולם, אשר זכתה בפרסים רבים ותמכה ביותר מ-1000 סטארט אפים לאורך השנים. בנוסף, פועלת במרכז M12, קרן ההשקעות של מיקרוסופט באירופה.

אנו גאים להיות החברה הראשונה בישראל שמקבלת את תו ויגן פרנדלי, המסמל אותנו כחברה ידידותית לסביבה ולבעלי חיים וכבית חם לעובדים ולמועמדים טבעונים וצמחונים. אנו מקווים לסחוף אחרינו חברות נוספות בישראל ובכך להעצים את האחריות החברתית התאגידית בתעשייה כולה.

 

   לאתר האינטרנט של מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח

בתי עסק נוספים בקטגוריית חברות ומעסיקים   


תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera