אופה

עסק טבעוני תגיות , , , , , , ,
כתובת: משלוחים לכל הארץ
כתובת: משלוחים לכל הארץ
טלפון: 054-4577967
טלפון: 054-4577967

אודות בית העסק

מאחורי המותג “אופה” עומד שאולי לויתם. שלמד את רזיי האפייה באיטליה וצרפת. התחיל את דרכו ב-ארקפה ב1997. מאז היה אופה ובעלים של מאפיות “שיפון”, “טוב טעם”, “אשל לחמים” ו”לחם ארז”.

היום שאולי מייצר ואופה מוצריי בריאות טבעונים עם מחמצת כוסמין בת 12 שנים קמחים מיוחדים וחומרי גלם באיכות מעולה ובאהבה.

שאולי לויתם הוא מאנשי המקצוע הידועים והמוערכים בעולם האפייה בישראל. את אהבת האפייה רכש מילדות – הוא נולד למשפחה מן העדה התימנית ובבית ספג את הפשטות, האותנטיות והדיוק שבאפייה – קמח, מים, מחמצת. את הכשרתו כקונדיטור העמיק והרחיב שאולי באירופה, במיוחד בצרפת ובאיטליה, שם למד את רזי האפייה. שם גם הרגיש את הכבוד וההערכה הגדולים הניתנים לאופה, כבעל מקצוע חשוב – אדם שנותן לנו משהו נהדר, שעושה משהו מיוחד, הדורש כישרון, ידע וניסיון.

לאחר 17 שנים יצא לדרך חדשה. במאפייה החדשה שלו, בחר שאולי להתמקד ב”גריסיני”, סוג של מאפה קטן, חטיף מלוח, ממכר וטעים מאוד, שנעשה מחומרים בריאים במיוחד. את הסיבה לבחירה הזו מסכם שאולי כך:

“אחרי שנים של הצלחה רציתי לזקק את האפייה שלי לנישות שאני מאמין בהן ומתמחה בהן. תמיד הייתי בעניין של בריאות, לתת לאדם את הדבר הנכון.

חשוב שלי שכל אדם יידע שהוא קונה את הדבר האמיתי. וזה לא עולה לי יקר יותר היות ואין חומרים משמרים או משפרי אפיה. הקמח הוא קמח אורגני מפינלנד, שגדל תחת מעטה של שלג.

   לאתר האינטרנט של אופה

בתי עסק נוספים בקטגוריית קייטרינג וארוחות בהזמנה   


תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera