שמן זית Assi - עמק המעיינות

תגיות ,
טלפון: 050-744-1002
טלפון: 050-744-1002

אודות בית העסק

שמן זית הוא יצירת אומנות שנולדת משיתוף בין שני אומנים – הטבע ובית הבד. וכמו כל תוצר אומנותי – גם שמן זית הוא יצירה חד פעמית, עם טעם ייחודי שגם משתנה משנה לשנה, בדיוק כמו הטבע. כדי לייצר שמן זית מובחר, חשוב לדייק בכל היבט, גדול וקטן, בתהליך היצירה – ובעיקר לעבוד מתוך תשוקה ואהבה אמיתית.

סיפורו של ASSI עמק המעיינות הוא סיפור של אהבה וחיבור לאדמה. הוא מתחיל בחקלאים המופלאים שדואגים לכרמי הזיתים ולפרי, ממשיך בבית הבד "שמן שאן" שמקפיד על רמות איכות ומקצועיות גבוהות ביותר – אך יותר מהכול נשען על חיבור של אנשים , שקמים בכל בוקר עם תשוקה לעשות את מה שהם אוהבים.

כ-3,500 דונם של כרמים פרוסים בעמק המעניינות, אזור עם מסורת ארוכה של גידול עצי זית. הזיתים נמסקים במהירות ונשלחים לבית הבד, אשר מייצר מהם את השמן כבר באותו היום כדי להבטיח טריות מרבית. שם, מתוך כמות אדירה של זיתים, בוחרים את המובחרים ביותר ומשתמשים בהם ליצירת הזנים השונים של ASSI עמק המעיינות.

את האהבה המזוקקת שמלווה את התהליך, אפשר ממש לטעום בכל פעם שמשלבים את השמן בתיבול, בבישול ובאפייה,. וכשנהנים מדבר מופלא כל כך – גם הגוף אומר לנו תודה. כיום ידוע כי לשמן הזית יש יתרונות רבים שמיטיבים עם הגוף והנפש.

כמו שהאדמה שלנו דואגת לנו ומזינה אותנו – כך חשוב שכולנו נדאג לה בחזרה. לכן, אנחנו משקיעים רבות בעשייה שתאפשר לייצר תהליכי עבודה ברי קיימא. 

באופן מסורתי, הפקת שמן זית מייצרת פסולת רבה שעד עכשיו זיהמה את הקרקע, המים והסביבה. בבית הבד שמן שאן, שגאה לייצר את ASSI עמק המעיינות, הרמנו את הכפפה וגיבשנו פיתוחים פורצי דרך שמיטיבים עם הסביבה בעזרת שימוש נכון יותר בכל חלקי הזית. 

הגרעינים, הופכים לחומר בערה. הגפת, תוצר הלוואי של ייצור השמן, הופכת לקמח זיתים מיוחד. מי העקר, שאריות המים בתהליך הייצור, הופכים לתרופה לבעלי חיים.

זאת מתוך הבנה שכששומרים על הטבע – גם הוא שומר עלינו.

ASSI עמק המעיינות הוא מוצר פרמיום שמאפשר לכם לבחור מבין כמה זנים איכותיים, כדי להבטיח שתמיד תמצאו את הטעם המדויק ביותר בשבילכם.

שמן הזית ASSI עמק המעיינות זוכה בכל שנה בפרסים, לא רק בזכות הזיתים המעולים, אלא גם בזכות היחס ותשומת הלב שהוא מקבל מכולנו.

לדף הפייסבוק של שמן זית Assi - עמק המעיינות    לאתר האינטרנט של שמן זית Assi - עמק המעיינות

בתי עסק נוספים בקטגוריית סימון מוצרים    בתי עסק ידידותיים לטבעונים נוספים בפריסה ארצית


תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera