חברות ומעסיקים

לוגו

Sproutt

Sproutt is a new kind of life insurance distributor that is transforming how life insurance is sold. As an Insurtech, Sproutt is optimizing data science and life insurance to provide agents a best-in-class experience.

קראו עוד

 
לוגו

Papaya Gaming

פאפאיה גיימינג (Papaya Gaming), עוסקת בפיתוח משחקים למובייל. פאפאיה מתמחה בפיתוח של משחקים מסוגת ה"קז'ואל" (Casual), אשר מבוססים על מודל מונטיזציה של תחרויות מבוססות יכולת על כסף אמיתי.

קראו עוד

 
לוגו

NICE

NICE היא מובילה עולמית במתן פתרונות תוכנה, הן ברישיונות תוכנה והן בענן, המאפשרים לארגונים לנקוט בפעולה הבאה הטובה ביותר באמצעות כלים אנליטיים המנתחים מידע מובנה ושאינו מובנה.

קראו עוד

 
לוגו

BlueSnap

בלוסנאפ היא חברה בינלאומית בתחום סליקה ושירותי תשלומים לעסקים.

קראו עוד

 
לוגו

Seagate

סיגייט היא מובילה עולמית בתחומי פתרונות האחסון וניהול המידע. היא הוקמה בשנת 1979 ומשרדיה הראשיים ממוקמים בעיר פרימונט שבמדינת קליפורניה בארה"ב. בישראל מפעילה סיגייט את מרכז החדשנות והפיתוח שלה

קראו עוד

 
לוגו

SundaySky

SundaySky is leading the video revolution for organizations of all sizes, enabling anyone to produce, distribute and optimize video at scale—no animation experien...

קראו עוד

 
לוגו

Tastewise

Tastewise is the AI platform food brands use to make smarter decisions for a healthy, sustainable, and delicious future.

קראו עוד

 
לוגו

Amai Proteins

חברת אמאי שמה לעצמה למטרה לתקן את מערכת המזון שלנו חלבון אחד בכל פעם. המוצר הראשון שלנו הוא חלבון מתוק אשר יוריד ברמה משמעותית את כמות תוספת הסוכר במזון ובשתייה שלנו.

קראו עוד

 
לוגו

דנון תכשיטים

דנון הוא בית אופנה בינלאומית, שנוסדה ב-1975 מתוך אהבה ליצירה, לעיצוב ולאסתטיקה.

קראו עוד

 
לוגו

גורניצקי ושות'

פירמת עורכי הדין גורניצקי ושות' נוסדה בשנת 1938. מאז היווסדה, הפירמה מעורבת ברבות מן העסקאות המורכבות והגדולות במשק הישראלי ונוטלת חלק משמעותי בפיתוח המשפט, הכלכלה והמסחר במדינת ישראל. הפירמה ידועה בניסיונה הנרחב בכל תחומי המשפט המסחרי וכן מדורגת בעקביות על ידי מדריכי דירוג בארץ ובעולם כאחת מפירמות עורכי הדין המובילות בישראל.

קראו עוד

 
לוגו

SAP

SAP היא מובילה עולמית בפיתוח יישומי תוכנה ארגוניים, מגוון המוצרים הרחב של החברה מאפשר ללקוחותיה לפעול בצורה מתקדמת ורווחית, ולשגשג בתחומם.

קראו עוד

 
לוגו

Pearl Cohen

פרל כהן היא פירמת עורכי דין ועורכי פטנטים בינלאומית עם משרדים בישראל, ארה"ב ובריטניה. המשרד מייצג מגוון רחב של סוגי לקוחות ובהם חברות ועסקים הממוקדים בפיתוח טכנולוגיה ייחודית, משקיעים, חברות סטארט-אפ ויזמים, חברות הנסחרות בבורסה הישראלית ובעולם, מוסדות מחקר אקדמיים ועוד.

קראו עוד

 
לוגו

Plantish

המשימה של החברה היא להציל את האוקיינוסים ולבטל את הצורך לפגוע בבעלי חיים ימיים על ידי יצירת תחליף טוב יותר לאנושות, פלנטיש מפתחת טכנולוגיה פורצת דרך לייצור פילה דג מן-הצומח.

קראו עוד

 
לוגו

MAX

החברה מציעה מגוון רחב של שירותים פיננסיים, בהם הנפקת כרטיסי אשראי, הטבות, שירותי סליקה, הלוואות, פתרונות אשראי ואפשרויות תשלום מתקדמות כגון תשלום בנייד, ללא מגע ולאחרונה גם שיווק מוצרי ביטוח.

קראו עוד

 
לוגו

hp indigo

HP אינדיגו הישראלית מובילה את המהפכה העולמית בשוק הדפוס הדיגיטלי. החברה קיימת משנת 1977 ומספקת פתרונות הדפסה ועיבוד מידע היקפיים למגוון רחב מאוד של מוצרים כגון אלבומי תמונות, לוחות שנה, חומרים שיווקיים, ספרים צבעוניים, תוויות לבקבוקים, אריזות מזון, אריזות קרטון למוצרי יוקרה, הדפסות המאפשרות הגנה מזיופים ועוד.

קראו עוד

 
לוגו

Get Marketing

גט מרקטינג היא החברה המובילה בישראל בבניית כרטיסי ביקור דיגיטליים. כרטיס הביקור נשלח ללקוח ישירות לוואטסאפ בלחיצה אחת בסיום שיחה.

קראו עוד

 
לוגו

Noname Security

Noname Security protects APIs in real-time and detects vulnerabilities and misconfigurations before they are exploited.

קראו עוד

 
לוגו

מנורה מבטחים

הקבוצה מתמחה בניהול כספי לקוחות ועמיתים, פועלת בכל ענפי הביטוח העיקריים בישראל באמצעות חברות בנות שבשליטתה - מנורה מבטחים ביטוח בע"מ ושומרה חברה לביטוח בע"מ - והיא הגדולה בישראל בתחום הביטוח הכללי והגדולה בתחום ביטוחי הרכב (חובה ורכוש). הקבוצה פעילה באמצעות מנורה מבטחים ביטוח גם בתחומי ביטוח החיים וביטוח הבריאות.

קראו עוד

 
לוגו

Remilk

רימילק ממציאה מחדש את תעשיית החלב על ידי ייצור חלבוני-חלב אמיתיים, ללא שימוש ברכיבים מן החי. אנו משתמשים בתהליך התססה מיקרוביאלית (המוכר לרבים מתעשיית הבירה ולחמי המחמצת) כדי לייצר את חלבוני החלב, מהם ניתן להפיק את כלל מוצרי החלב המוכרים לנו מתעשיית החלב המסורתית. מוצרי החלב שלנו זהים בהרכבם, מרקמם וטעמם למוצרי חלב מן החי, אך הם נטולי לקטוז, כולסטרול, הורמונים ואנטיביוטיקה.

קראו עוד

 
לוגו

Salesforce R&D Israel

סיילספורס (Salesforce), ענקית הטכנולוגיה ומובילה עולמית בתחום מחשוב הענן וה-CRM (פלטפורמה לניהול לקוחות), מעסיקה היום כ-60,000 עובדים בעולם, והייתה הראשונה שהביאה את ה-CRM לענן והפכה אותו לפתרון SaaS. בישראל סיילספורס פועלת בכל המגזרים בשוק המקומי ומספקת שירותים לחברות בכל הגדלים ומכל הסוגים. הפתרונות הטכנולוגיים של סיילספורס מאפשרים לחברות ישראליות להתחבר ללקוחותיהן בצורה יעילה יותר ולספק להם שירות בהתאמה אישית. בשנים האחרונות סיילספורס העולמית ביצעה השקעות משמעותיות בשוק המקומי, הרחיבה את פעיל

קראו עוד

 
לוגו

Melio

ל-Melio יש מערכת לתשלומים דיגיטליים בין עסקים קטנים. השירות, שזמין כעת רק בארצות הברית, מאפשר לעסקים לעשות דיגיטציה לשירות התשלומים שלהם לספקים. המוצר הזה נועד להחליף דרכים ארכאיות הנפוצות יחסית בארה?ב כמו הוצאת צ?ק לעסק או הספק ומשלוח בדואר.

קראו עוד

 
לוגו

הלן דורון

חברת הלן דורון היא אחת מהחברות המובילות בעולם ללימודי אנגלית כשפה שניה לילדים.

הלן דורון, מנכ"לית ומייסדת החברה, פיתחה ב-1985 שיטת לימוד ייחודית הנחשבת לפורצת דרך ומהפכנית בתחום החינוך ל...

קראו עוד

 
לוגו

Applied Materials

Applied Materials היא המובילה בתחום הפתרונות להנדסת חומרים המשמשים לייצור כמעט כל שבב אלקטרוני ורכיבי תצוגה מתקדמת חדשים בעולם. המומחיות שלנו בשינוי חומרים ברמות אטומיות ובקנה מידה תעשייתי מאפשר...

קראו עוד

 
לוגו

קבוצת SQLink

קבוצת SQLink מציעה ללקוחותיה מערך מקיף ועדכני של שירותים מתקדמים בעולמות של טכנולוגיה ופיתוח, דיגיטל, BI ואנליטיקה, בדיקות ואוטומציה, אבטחת מידע, יועצים ומומחים, תשתיות והכשרות טכנולוגיות. ניסיו...

קראו עוד

 
לוגו

Deep Instinct

דיפ אינסטינקט משנה את פני עולם אבטחת הסייבר בעזרת יכולות למידה עמוקה (Deep-Learning), המאפשרות מניעת איומים בזמן אמת.

קראו עוד

 
לוגו

Embryonics

באמבריוניקס אנו מפתחים אלגוריתמים מבוססי שיטות בינה מלאכותיות לשיפור התהליך והתוצאה של טיפולי הפריה חוץ-גופית (IVF). הפריה חוץ-גופית היא תהליך ארוך וכואב. עם זאת, זוהי התקווה היחידה של מיליוני א...

קראו עוד

 
לוגו

GurMob

סוכנות שיווק דיגיטלי בעולם המובייל מבוססת על דאטה וניתוחי קמפיינים. 

קראו עוד

 
לוגו

Xtra-Mile

אקסטרה מייל היא סוכנות שיווק B2B בעלת 15 שנות ניסיון והתמחות במגזרי ההייטק, הטכנולוגיה והמדיקל עם עשרות לקוחות מהחזקים בתעשייה. באמצעות קמפיינים דיגיטליים מתקדמים ומגוון פעילויות שיווק, מלווה אק...

קראו עוד

 
לוגו

Stoa

Stoa היא חברת הזנק המפתחת פלטפורמה טכנולוגית לחיתום ומימון עסקאות נדל"ן בתחום ה- FIX&FLIP בארה"ב.

אנו מאמינים בחמלה אחווה ובריאות וחשוב לנו להוביל את המהפכה הירוקה בהייטק הישראלי יחד...

קראו עוד

 

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera